Urodziny z maszyną

 

 

Przychodzi taki czas, kiedy dziecko zaczyna wyrastać z szaleństw w basenach z kolorowymi piłeczkami i przyjęć urodzinowych w hałaśliwych salach zabaw pełnych maluchów. Wtedy pojawia się pytanie jak inaczej świętować ten dzień. Jakie inne atrakcje można zapewnić dzieciom? Jeśli i Ty jesteś na podobnym etapie i zastanawiasz się jak uatrakcyjnić przyjęcie urodzinowe dla dzieci, to doskonale trafiłeś, bo mamy świetną propozycję – urodziny z maszyną to pomysł, który może Cię zainteresować!

 

 

 

 

Jeśli jeszcze nigdy nie słyszałeś o takim przyjęciu, i zachodzisz w głowę jak ono może wyglądać i czy w ogóle spodoba się dzieciom, to zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z szóstych urodzin Emilki, podczas których pierwszym krokom z maszyną towarzyszyło mnóstwo radości, uśmiechu i świetnej zabawy, a dziewczynki uszyły dla siebie praktyczne woreczko – torby!

 

 

 

 

Jak to wszystko wyglądało? Uczestniczki miały do wyboru wcześniej skrojone i przygotowane materiały – każda z nich wybrała dla siebie materiał we wzór, który jej się spodobał, następnie miały możliwość, aby korzystając z pisaków do tkanin, ozdobić swój projekt. Dziewczynki miały różnorodne pomysły – niektóre zajęły się kolorowaniem zwierzaków, inne kropek, jeszcze inne dorysowywały wzory według własnej inwencji  twórczej lub napisały swoje imię.

 

 

 

 

To była wielka frajda – każda z dziewczynek mogła stworzyć swoją jedyną i niepowtarzalną torbę – dokładnie taką, jaką chciała, używając kolorów, które najbardziej lubi! I najważniejsze – nikt inny na świecie nie ma drugiej takiej samej!

 

 

 

 

Po etapie zdobienia przyszedł czas na przygotowanie do szycia – i w ruch poszły szpileczki. Aż w końcu docieramy do etapu zszywania na maszynie – to zadanie wymagające dużego skupienia i uważności, tu nie ma żartów!

 

 

 

 

Ale, ale! Przecież to są urodziny – w tym szale tworzenia nie możemy zapomnieć o odśpiewaniu “Sto lat”, ani o torcie! Zapraszamy na chwilę przerwy na poczęstunek.

 

 

 

 

Mamy to! Wszystkie nasze torby są uszyte i co najważniejsze – nadają się do noszenia, a każda z uczestniczek otrzymuje pamiątkowy dyplom oraz notes, w którym będzie mogła zapisywać pomysły i tworzyć swoje nowe projekty. Jest zadowolenie, satysfakcja i radość, radość, radość! A także duma w oczach rodziców…

 

 

 

 

To były dla nas bardzo wyjątkowe urodziny! Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które pomogły mi w przygotowaniu i zorganizowaniu tego przyjęcia oraz wszystkim uczestnikom za wspólny czas oraz dobrą zabawę!

 

 

 

 

P.S1. Jeśli mieszkasz w okolicach Bielska-Białej i spodobała Ci się taka forma spędzenia urodzin, chcesz poznać szczegóły i jesteś zainteresowany zorganizowaniem podobnych warsztatów z maszyną do szycia na urodzinach Twojego dziecka, albo może masz jakieś pytania: na przykład obawiasz się, czy dzieci poradzą sobie z samodzielnym szyciem, to nie trać czasu, tylko napisz do nas: pracownia@uszytezesnow.com

Tematykę i zakres warsztatów dostosowujemy indywidualnie do potrzeb, zainteresowań, możliwości, grupy wiekowej i ilości dzieci.

 

 

 

P.S.2. Jeśli spodobały Ci się nasze zdjęcia i chcesz dowiedzieć się, kto jest ich autorem, to zapraszam tutaj: http://imielski.net